Badania sportowo – lekarskie

Poniżej zamieszczone są informacje dotyczące badań sportowo – lekarskich, które zostaną przeprowadzone dla zawodników MKS Bolesłavia w dniach 6 i 7 marca 2012 r.

Tabela nr 1. Zawodnicy proszeni są o stawienie się na badania sportowo – lekarskie dnia 6 marca (wtorek) w gabinecie pielęgniarki w Gimnazjum Samorządowym nr 2 z wynikami zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi we wcześniejszej informacji.   

godzina 10.00

1 Baran Eryka GS 2
2 Heryng Patrycja GS 2
3 Ochocka Ewa GS 2
4 Kacper Olszewski GS 2
5 Polański Robert GS 2
6 Karaban Wojciech GS 2
7 Turek Wojciech GS 2
8 Liana Marcin GS 2
9 Dąbal Beata GS 2
10 Busłowicz Barbara GS 2
11 Kołodyńska Katarzyna GS 2
12 Wolska Karolina GS 2
13 Członka Liliana GS 2
14 Filistyński Piotr GS 2
15 Laudański Szymon GS 2

godzina 11.00

16 Moroz Sebastian GS 2
17 Zembrzuska Sylwia GS 2
18 Zembrzuska Wiktoria GS 2
19 Wilk Maciej GS 2
20 Skiba Jacek GS 2
21 Kubicki Marcin GS 2
22 Turek Kamil GS 2
23 Pagórska Daria GS 2
24 Kwaszcz Dominika GS 2
25 Paruch Mateusz GS 2
26 Joel Kusiciel GS 2
27 Kozdra Krzysztof GS 2
28 Cieśla Beata GS 2
29 Tałocha Kacper GS 2
30 Burzyński Tobiasz GS 2

 

Tabela nr 2. Zawodnicy proszeni są o stawienie się na badania sportowo – lekarskie dnia 7 marca (środa) w gabinecie pielęgniarki w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych z wynikami zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi we wcześniejszej informacji.

godzina 10.00

1 Bosek Agnieszka ZSHiU
2 Chojnacki Maciej ZSHiU
3 Dalmata Agnieszka ZSHiU
4 Jóźwiak Paweł ZSHiU
5 Kamińska Dominika ZSHiU
6 Nastalska Agata ZSHiU
7 Oślak Grzegorz ZSHiU
8 Polański Artur ZSHiU
9 Rajfur Jakub ZSHiU
10 Wachowicz Piotr ZSHiU
11 Kopeć Mateusz ZSHiU
12 Mrozik Karolina ZSHiU
13 Pławiak Marek ZSHiU
14 Caban Kaja ZSHiU
15 Krzyżanowski Arwid ZSHiU

godzina 11.00

16 Igras Kamil ZSHiU
17 Partyka Julian ZSHiU
18 Sadlak Katarzyna ZSHiU
19 Wołoszyn Aleksandra ZSHiU
20 Dzięgiel Mateusz ZSHiU
21 Chmielik Monika ZSHiU
22 Wiktoria Monowa ZSHiU
23 Orłowska Martyna ZSHiU
24 Wenek Klaudia ZSHiU
25 Wenek Paulina ZSHiU
26 Modras Patryk ZSHiU
27 Boluk Aleksandra ZSHiU
28 Mikietiuk Kamil ZSHiU
29 Buciak Maciej ZSHiU

godzina 12.00

30 Orłowska Marta ZSHiU
31 Drozd Sebastian ZSHiU
41 10 zawodników Trenera Dariusza Marka ZSHiU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *