2006

Rok 2006 był szczególnie udany dla wieloboju. Jacek Nabożny na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale w siedmioboju wywalczył drugie miejsce. Ustąpił jedynie znakomitemu zawodnikowi Zawiszy Bydgoszcz – Szymonowi Czapieskiemu, który wtedy ustanowił aktualny do dziś Halowy Rekord Polski. Nieco szczęścia zabrakło naszemu wieloboiście na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych), gdzie
uplasował się na czwartej pozycji. Na miejsce i wynik wpłynęło niezaliczenie przez zawodnika jednej z dziesięciu konkurencji wieloboju. Śladami Jacka podążała jego młodsza koleżanka po fachu – siedmioboistka – Karolina Kędzia.

W Łodzi na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Karolina wywalczyła pozycję tuż za podium. Do szczęścia zabrakło niewiele, zaledwie trzech punktów wielobojowych przy łącznej nocie 4373 punktów.

Starty zawodników w najmłodszej kategorii wiekowej w bieżącym roku okazały się kolejnym sukcesem. Młodzicy wrócili do domu z siedmioma medalami. Podwójną mistrzynią Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików została Katarzyna Romaszko, która była najlepsza w biegu na 300 m przez płotki i w skoku w dal. Na pierwszym stopniu podium ? zdobywając złoty medal mistrzostw ? stanął również Patryk Dudyński, pokonał on dystans 110 m ppł z czasem 15,18. Patryk zdobył także drugie miejsce i srebrny medal w biegu na 300 m ppł. Trzecie miejsce i medale brązowe zdobyli: Daria Pawłowicz w rzucie dyskiem, Małgorzata Mrozińska w skoku w dal, Agnieszka Janicka w rzucie oszczepem. Mistrzowie na Mistrzostwach Makroregionu z powodzeniem reprezentowali nasz klub i miasto na Małym Memoriale Kusocińskiego – Mistrzostwach Polski Młodzików. Patryk w biegu na 110m ppł w wynikiem 14,96 uzyskał tytuł wicemistrza Polski, natomiast Kasia w skoku w dal uzyskała wynik 5.35 i uplasowała się na trzecim miejscu podium.