2007

Początek sezonu 2007 roku rozpoczął się bardzo udanym startem Karoliny Kędzi. Na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale naszej wieloboistce w 5-boju przypadło III miejsce. Kolejne sukcesy dla Klubu przyszły wraz z rozpoczęciem sezonu letniego. Dobrą passę kontynuowali nadal wieloboiści. Pierwszy swoje zmagania na zawodach rangi krajowej rozpoczął Jacek Nabożny.

W czerwcu na Mistrzostwach Polski Juniorów w Wielobojach w Toruniu Jacek ustąpił tylko Szymonowi Czapieskiemu i Karolowi Bodule zajmując III miejsce. O jedną pozycję wyższe miejsce wywalczyła Karolina Kędzia na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Szczecinie. Zawodniczka w siedmiu konkurencjach wieloboju cztery razy uzyskała wyniki plasujące ją w pierwszej trójce, a w dwóch konkurencjach ustanowiła rekordy życiowe. Bardzo dobre starty w poszczególnych konkurencjach 7 ? boju zagwarantowały Karolinie wicemistrzostwo Polski. Na tych samych zawodach brązowy medal zdobyła Katarzyna Romaszko. Uzyskany wynik w skoku w dal ? 5,67 cm ? był również nowym rekordem życiowym zawodniczki.

Znakomicie zaprezentowali się młodzi adepci sportu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików, które zostały rozegrane w Słubicach. Trójka młodych sportowców nie miała sobie równych zdobywając złote medale. Wojciech Kowalski w biegu na dystansie 1000 m, Mateusz Pawluk na 300m i Aneta Bujak w rzucie oszczepem. Drugą lokatę w skoku wzwyż wywalczył Wojciech Leszczyński. Dwukrotnie na trzecim stopniu podium zdobywając brązowe medale mistrzostw
(w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą) stanęła Agnieszka Dalmata. Brązowy medal wywalczyła w rzucie młotem Patrycja Rutyna. Nie był to jednak jeszcze koniec sukcesów bolesławieckich lekkoatletów. Na Mistrzostwach Polski Młodzików ? Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego Wojciech Kowalski w biegu na 600 m i Agnieszka Dalmata w rzucie dyskiem potwierdzili swoją doskonałą formę i duży talent sportowy. Dwójka tych młodych sportowców sięgnęła po brązowe krążki mistrzostw.