Rozpoczynamy emocjonujący sezon halowy! Nasi zawodnicy intensywnie przygotowują się do nadchodzących wydarzeń. Już 14 stycznia zapraszamy na pierwszy miting w nowo otwartej hali lekkoatletycznej — KGHM Ślęza Arena we Wrocławiu. Jest to pierwsza taka arena na Dolnym Śląsku i jedna z najbardziej nowoczesnych w Polsce.

Ostatnio grupa zawodników MKS Bolesłavia miała szansę trenować w tej imponującej hali pod okiem trenerki Małgorzaty Markowskiej. To właśnie tutaj, za miesiąc, odbędą się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska. Dodatkowo, w dniach 9-11 lutego, arena będzie gospodarzem Mistrzostw Polski U18 i U20, gdzie nie zabraknie naszych utalentowanych sportowców.

W trakcie wizyty zorganizowaliśmy sesję zdjęciową z udziałem Vanessy Michaluk. Fotografie z tej sesji będą promować lutowe Mistrzostwa Polski.

W tym samym czasie inni nasi reprezentanci brali udział w zawodach w Zielonej Górze pod opieką trenera Pawła Wiśniewskiego. Eliza Psiuch zaimponowała wynikiem 155 cm w skoku wzwyż, będąc blisko pokonania 160 cm. W skoku w dal osiągnęła wynik 4.73 m. Dawid Barański ustanowił swój nowy rekord życiowy w skoku wzwyż, skacząc 170 cm, a w wieloskoku osiągnął 11.87 m. Małgorzata Stec poprawiła swój rekord życiowy w skoku w dal, osiągając imponujące 5.49 m.

O wrażeniach i doświadczeniach Gosi po zawodach możecie dowiedzieć się z wywiadu, który udzieliła lokalnemu radiu. Zachęcamy do śledzenia naszych zawodników w nadchodzących wydarzeniach sportowych!

Galeria zdjęć

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz