Dziś chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Na ostatniej gali wręczenia nagród za promocję miasta Bolesławiec, nasz klub Międzyszkolny Klub Sportowy „Bolesłavia” został uhonorowany za swoją pracę i wkład w rozwój sportu w regionie.

To nie tylko wielkie wyróżnienie dla nas jako klubu, ale również dla naszych zawodników, którzy zdobyli wiele nagród na arenie sportowej. Katarzyna Pierzchalska, Michał Zazula i Stanisław Strzelecki to nie tylko utalentowani sportowcy, ale również wzory do naśladowania dla młodszych pokoleń.

Ich ciężka praca i poświęcenie zasłużyły na uznanie i nagrody, które otrzymali na ostatniej gali wręczenia nagród. Jest to dowód na to, że w Bolesławcu dbamy o rozwój sportu i wspieramy naszych utalentowanych zawodników.

Cieszymy się z tego wyróżnienia i jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Bolesławiec jako klub sportowy. Dziękujemy prezydentowi miasta i wszystkim zaangażowanym w organizację tej gali za uznanie naszej pracy i wkładu w rozwój sportu w regionie.

Nie przegapcie kolejnych wydarzeń sportowych w Bolesławcu i sukcesów naszych zawodników. Oczywiście będziemy na bieżąco informować Was na naszym blogu.

Zdjęcie: UM Bolesławiec

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz