Cześć kibice i sympatycy MKS Boleslavia! Mamy dla Was długo wyczekiwane informacje i zdjęcia z obozu zimowego, który odbył się między 11 a 18 lutego 2023 roku w Lubawce.

Obóz zimowy to nie tylko okazja do aktywnego wypoczynku, ale przede wszystkim sposobność do podniesienia swoich umiejętności sportowych. Tak też było i tym razem, mimo że pogoda nas nie rozpieszczała — deszcz, śnieg i porywisty wiatr nie były naszymi sprzymierzeńcami, ale na szczęście warunki te okazały się niestraszne dla naszych zawodników.

Podczas obozu nie tylko ćwiczyliśmy, ale również mieliśmy okazję do wielu innych aktywności. Na szczególną pochwałę zasługuje grupa miotaczy, która razem z trenerami zdobyła niezliczoną ilość pobliskich szczytów, co pozwoliło na rozwijanie umiejętności nie tylko sportowych, ale także survivalowych. Tradycyjnie odbył się także konkurs talentów, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i po raz kolejny udowodnił, że nasi zawodnicy posiadają talenty nie tylko sportowe.

Na koniec wyjazdu odbył się także pokaz filmu, przygotowanego przez trenera Tomasza Markowskiego, z najważniejszymi momentami naszego obozu. Dzięki temu jeszcze raz mogliśmy przeżyć najlepsze momenty z tych kilku dni, które wspólnie spędziliśmy W Lubawce. Wszystko to sprawiło, że nasz obóz był nie tylko okazją do treningów, ale także niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Dziękujemy trenerom za wspólnie spędzony czas i z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd!

11 lutego

12 lutego

14 lutego

15 lutego

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz