MKS Bolesłavia doceniony przez Marszałka

Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia otrzymał już czwarty raz z rzędu nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za wysokie osiągnięcia sportowe i znakomitą pozycję klubu w rankingach ogólnopolskich.

Na ręce Prezesa Klubu Rafała Bartosza Grumana został złożony list od Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Radosława Mołonia, w którym pada informacja, iż MKS Bolesłavia znacząco przyczyniła się do sukcesu sportowego województwa w roku 2011.

Wrocław, dnia 5 marca 2012 r.
Pan Bartosz Gruman

Uprzejmie informuję, że podobnie jak w latach ubiegłych Zarząd Województwa Dolnośląskiego postanowił nagrodzić najlepsze kluby sportowe z Dolnego Śląska, które zdobyły we współzawodnictwie dzieci i młodzieży najwyższe wyniki i w znaczącym stopniu przyczyniły się do sukcesu naszego województwa w roku 2011.
Chciałbym zaprosić Pana Prezesa wraz z zawodnikami, którzy przyczynili się do sukcesu klubu na Dolnośląską Galę Sportu Młodzieżowego na której wyróżnionym klubom zostaną wręczone nagrody finansowe.

Gala odbędzie się 16.03.2012 r. o godzinie 14:00 w Auli budynku P4 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Znając życzliwość Pana Prezesa wobec wszelkich działań wspierających sport dzieci i młodzieży liczę na przyjęcie zaproszenia i przybycie wraz z młodzieżą na naszą uroczystość.
Z poważaniem Radosław Mołoń

MKS Bolesłavia znalazł się w czołówce najlepszych klubów z terenu Dolnego Śląska. Uzyskał on znaczące wyniki w najważniejszych imprezach krajowych wchodzących we współzawodnictwo dzieci i młodzieży.

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz