Lekkoatleci Bolesłavii zdobyli 17 medali Mistrzostw Dolnego Śląska

Reprezentanci Bolesłavii wywalczyli 17 krążków na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych. Złoto zdobył Mateusz Janik.
W sobotę 9 maja w Bogatyni rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Reprezentanci MKS Bolesłavia zdobyli aż 17 medali, w tym jeden złoty i 7 srebrnych. Złoto w biegu na 400 m wywalczył Mateusz Janik. Srebrne krążki przypadły w udziale: Anecie Bujak (rzut młotem 4 kg i rzut oszczepem), Karolinie Kędzi (skok w dal), Agnieszce Dalmacie (rzut dyskiem), Wiktorowi Niezgodzińskiemu (rzut oszczepem) i Maciejowi Parobczakowi (bieg na 200 m). Lekkoatleci Bolesłavii zajęli też drugie miejsce w sztafecie 4×100 m.

Brązowe medale wywalczyli: Paulina Kordas (rzut młotem 4 kg), Maciej Chojnacki (bieg na 110 m przez płotki i bieg na 400 m przez płotki), Karolina Kędzia (bieg na 100 m przez płotki i rzut oszczepem), Maciej Parobczak (bieg na 100 m), Mateusz Bieńkowski (rzut oszczepem), Katarzyna Jankowska (bieg na 400 m przez płotki) i Adrian Skrzypacz (bieg na 200 m).

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz