Mistrzostwa Polski Juniorów – Toruń 2008

Od piątku do niedzieli na stadionie lekkoatletycznym w Toruniu rozgrywane są Mistrzostwa Polski Juniorów. W zawodach uczestniczą zawodnicy MKS Bolesłavia, min. reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata – Jacek Nabożny.
Wyniki na bieżąco po adresem (Wyniki MP Juniorów 2008)

W rozgrywanych na terenie stadionu im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu Mistrzostwach Polski Juniorów MKS Bolesłavia reprezentowało 6 zawodników.
W konkurencji skoku wzwyż Jacek Nabożny uplasował się na 5 miejscu z wynikiem 200cm. Karolina Kędzia w skoku w dal zajęła 7 miejsce. Sztafeta 4x400m w składzie Adrian Skrzypacz, Tomasz Król, Mateusz Janik oraz Jacek Nabożny zajeła 7 miejsce uzyskując najlepszy wynik w sezonie 3:22,61.

MKS Bolesłavia zajął wysoką lokatę w punktacji Klubowej Mistrzostwa Polski Juniorów w LA w Toruniu. Na 173 sklasyfikowane Kluby zawodnicy Bolesłavii uplasowali się na 37 miejscu z 35 punktami, jednym tytułem mistrzowskim Jacka Nabożnego w dziesięcioboju. W klasyfikacji punktowej klubów w MPJ zwyciężył MKS-MOS Wrocław, przed KS Podlasie Białystok i SL WKS Zawisza Bydgoszcz. Pierwsze miejsce wśród województw zajęło mazowieckie, przed dolnośląskim i kujawsko-pomorskim.

(Punktacja Klubowa MPJ 2008)
(Punktacja Wojewódzka MPJ 2008)
 

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz