Badania sportowo – lekarskie

Niżej wymienione osoby muszą posiadać wyniki badań laboratoryjnych oraz skierowanie do lekarza sportowego (patrz tabele)                           
Z wynikami zawodnicy przychodzą na badania, które odbędą się 6 i 7 marca. Podział na grupy zostanie zamieszczony w późniejszym czasie.

 

TABELA NR I Zawodnicy umieszczeni w tabeli 1 nie potrzebują skierowania do lekarza sportowego tylko badania (mocz, morfologia, EKG, poziom cukru).

LP Nazwisko i Imię
1 Baran Eryka
2 Bosek Agnieszka
3 Chojnacki Maciej
4 Dalmata Agnieszka
5 Heryng Patrycja
6 Jóźwiak Paweł
7 Kamińska Dominika
8 Kozdra Krzysztof
9 Nastalska Agata
10 Ochocka Ewa
11 Olszewski Kacper
12 Oślak Grzegorz
13 Polański Artur
14 Polański Robert
15 Rajfur Jakub
16 Wachowicz Piotr
17 Cieśla Beata
18 Kopeć Mateusz
19 Karaban Wojciech
20 Turek Wojciech
21 Liana Marcin
22 Dąbal Beata
23 Mrozik Karolina
24 Pławiak Marek
25 Tałocha Kacper

TABELA NR II Zawodnicy zamieszczeni w tabeli 2 mają się tylko stawić na badania w wyznaczonym dniu (bez wyników i skierowania).

LP Nazwisko i Imię
1 Caban Kaja
2 Krzyżanowski Arwid
3 Igras Kamil
4 Partyka Julian
5 Sadlak Katarzyna
6 Busłowicz Barbara
7 Kołodyńska Katarzyna
8 Wołoszyn Aleksandra
9 Dzięgiel Mateusz
10 Burzyński Tobiasz
11 Wolska Karolina
12 Chmielik Monika

TABELA NR III Zawodnicy zamieszczeni w tabeli 3 muszą zrobić wszystkie badania (mocz, morfologia, EKG, poziom cukru) oraz posiadać skierowanie do lekarza sportowego.

LP Nazwisko i Imię
1 Członka Liliana
2 Filistyński Piotr
3 Laudański Szymon
4 Moroz Sebastian
5 Wiktoria Monowa
6 Orłowska Martyna
7 Wenek Klaudia
8 Wenek Paulina
9 Zembrzuska Sylwia
10 Zembrzuska Wiktoria
11 Modras Patryk
12 Boluk Aleksandra
13 Wilk Maciej
14 Skiba Jacek
15 Kubicki Marcin
16 Turek Kamil
17 Pagórska Daria
18 Kwaszcz Dominika
19 Paruch Mateusz
20 Mikietiuk Kamil
21 Buciak Jakub
22 Orłowska Marta
23 Drozd Sebastian

 

TABELA NR IV Zawodnicy zamieszczeni w tabeli 4 posiadają aktualne badania lekarskie (nie przychodzą na badania).

LP Nazwisko i Imię
1 Gradzik Damian
2 Grabarz Klaudia
3 Paszyńska Wiktoria
4 Roman Jakub
5 Sandak Monika
6 Wilk Oskar
7 Nenkin Jakub
8 Mateusz Krajewski
9 Aneta Klementowska
10 Izabela Kruszwicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *