W dniach 22-23 czerwca we Włocławku odbył się Ogólnopolski Finał LDK! Nestle Cup 2024. Zawody zgromadziły najlepszych młodych lekkoatletów z całej Polski, trenujących w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Nasz klub dumnie reprezentowali Małgorzata Stec i Szymon Gródecki, którzy rywalizowali w skoku w dal.

Małgorzata Stec, startująca w kategorii U16, zdobyła srebrny medal, ustanawiając przy tym nowy rekord życiowy skokiem na odległość 5,55 m. Szymon Gródecki, startujący w kategorii U14, również spisał się znakomicie. Skacząc na odległość 5,48 m, zdobył brązowy medal i również ustanowił nowy rekord życiowy.

Gratulujemy naszym zawodnikom i jesteśmy dumni z ich osiągnięć!

Więcej informacji na stronie programu – Lekkoatletyka dla każdego.

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz