W poniedziałek, 17 czerwca, we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego. Podczas uroczystości wyróżniono najlepsze dolnośląskie kluby sportowe, które prowadzą szkolenia młodzieżowe, przyznając im nagrody pieniężne.

Wśród uhonorowanych znalazł się Prezydent Miasta Bolesławiec, Piotr Roman, za zaangażowanie w rozwój kultury fizycznej oraz wyniki sportowe osiągnięte w systemie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży w 2023 roku. W imieniu Prezydenta nagrodę odebrał dyrektor MOSiR w Bolesławcu, Paweł Dul.

Jednym z wyróżnionych klubów był MKS Bolesłavia, który otrzymał wsparcie w wysokości 3500 złotych. Nagrodę z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego, Wojciecha Bochnaka, odebrał wiceprezes klubu, Tomasz Markowski, w towarzystwie zawodniczek Vanessy Michaluk, Emilii Burmas i Julii Szymskiej. Środki te zostaną przeznaczone na dalsze szkolenie młodych bolesławieckich lekkoatletów.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za wsparcie, które przyczyni się do dalszego rozwoju sportu młodzieżowego w naszym regionie.

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz