Podczas rozgrywanych w Toruniu Mistrzostw Polski Młodzików (Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego) rewelacyjnie spisali się podopieczni MKS Bolesłavia Bolesławiec.

Skromna bo trzyosobowa reprezentacja plasowała się na znakomitych miejscach finałowych. Brązowym medalistą został Bartosz Wróbel, który startował na dystansie 2000m. Młody lekkoatleta uzyskał wynik 5:54.09, który jest jego nowym rekordem życiowym.

Wspaniale w dwóch konkurencjach wystartowała Ewa Ochocka. W pierwszym dniu na 100m zakwalifikowała się do ścisłego finału Mistrzostw Polski, w finale uzyskała wynik 13.00 i zajęła 7 miejsce. Znacznie lepiej spisała się w skoku w dal. Wynik 5.25 dał jej piąte miejsce. W tej samej konkurencji wystąpiła Paula Kowalik. Młoda sportsmenka mimo niedawno przebytej operacji łokcia zajęła 9 miejsce z wynikiem 5.04.

Na zawodach obecna była Małgorzata Markowska trenerka wszystkich powyżej przedstawionych lekkoatletów.

2010-09-25 Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskego – Toruń (wyniki reprezentacji Dolnego Śląska)