Nagrody Prezydenta za promocję miasta

6 lutego 2009 roku w Sali Forum odbyła się oficjalna gala wręczenia nagród Prezydenta za promocje miasta w roku 2008.
MKS ?Bolesłavia? otrzymał nagrodę w dziedzinie sportu.
MKS Bolesłavia ?ceniony ośrodek kształcenia lekkoatletycznego na terenie Dolnego Śląska i w kraju, który otrzymał nagrody od Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki i od Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Wychował wielu Mistrzów Polski takich jak: Patryk Dudyński, Jacek Nabożny, Agnieszka Dalmata i Aneta Bujak.
Nagroda adresowana na ręce prezesa Bartosza Grumana?
Aż 4 zawodników MKS Bolesłavia otrzymało nagrodę Prezydenta. Dodamy, że byli to zawodnicy, którzy w sezonie 2008 zdobyli tytuł Mistrza Polski

?Patryk Dudyński ? nagroda dla zawodnika Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?, Mistrza Polski w biegu na 110 m przez płotki, zdobywcy II miejsca na Meczu Międzynarodowym POL-FRA w Strasburgu. Trenerem jest Ryszard Posacki?.

?Agnieszka Dalmata ? nagroda dla zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?, Mistrzyni Polski w rzucie dyskiem, zwyciężczyni Ogólnopolskich Zawodów Samsung Athletic Cup. Trenerem jest Tomasz Markowski?.

?Jacek Nabożny ? nagroda dla zawodnika Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?, zdobywcy VII miejsca na Mistrzostwach Świata, Mistrza Polski w wielobojach, Rekordzisty Polski w siedmioboju, Wicemistrza Polski na Halowych Mistrzostwach Polski w Wieloboju. Trenerami są Waldemar Krysztofiak i Dariusz Łoś?.

?Katarzyna Romaszko ? nagroda dla zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?, dwukrotnej Mistrzyni Polski w skoku w dal oraz zdobywczyni pierwszego miejsca w skoku w dal na Meczu Międzynarodowym Polska-Włochy-Hiszpania.

Aneta Bujak i Paula Kowalik otrzymały wyróżnienie.

?Aneta Bujak ? wyróżnienie dla zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?. Brązowa medalistka nieoficjalnych Mistrzostw Polski Młodzików w rzucie oszczepem oraz zdobywczyni I miejsca w rzucie oszczepem podczas Międzynarodowego Meczu Młodzików. Trenerem jest Tomasz Markowski?.

?Paula Kowalik ? wyróżnienie dla zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?, indywidualna Mistrzyni Polski w czwórboju lekkoatletycznym oraz Mistrzyni Polski w skoku w dal na Mistrzostwach Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym. Trenerem jest Małgorzata Markowska?.

Doceniony został również Trener MKS Bolesłavia ? Ryszard Posacki.

?Ryszard Posacki ? wyróżnienie dla trenera Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Bolesłavia?. Szkoleni przez niego zawodnicy zajmują czołowe miejsca w zawodach finałowych i na mistrzostwach Polski oraz powoływani są do kadry Dolnego Śląska. Ryszard Posacki zajmuje czołowe miejsca w rankingach na najlepszego trenera Dolnego Śląska młodzików i juniorów?.

What's your reaction?
Pokaż KomentarzeZamknij komentarze

Napisz komentarz