Sezon 2013

Najważniejsze wydarzenia w 2013 r.

• Ewa Ochocka zajęła 9 miejsce Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w Doniecku (59.88 s)
• Bartosz Wróbel wziął udział w Przełajowych Mistrzostwach Europy w Belgradzie(55 miejsce)
• MKS Bolesłavia zdobył w 2013 r. 4 medale Mistrzostw Polski Juniorów ,Juniorów Młodszych i Młodzików:3 srebrne i 1 brązowy oraz 12 medali Mistrzostw Polski LZS:
5 złotych , 5 srebrnych i 1 brązowy
• Dwoje zawodników w kadrze narodowej
• Udział Kacpra Olszewskiego w reprezentacji Polski w Szkolnych Mistrzostwach Świata w lekkoatletycznym Pucharze Jean Humberta w Karlowych Warach
• 57 zawodników i zawodniczek uzyskało klasy sportowe w tym pięcioro I klasę i sześcioro II klasę sportową
• Ewa Ochocka ustanowiła rekord Dolnego Śląska w biegu na 400 m ppł (59.88 s)
• Zawodnicy klubu zdobyli 56 medali w Mistrzostwach Dolnego Śląska w różnych kategoriach wiekowych
• Awans do I Lekkoatletycznej Ligi Juniorów (2749 pkt)
• 6 miejsce w I Lekkoatletycznej Lidze Seniorów
• MKS Bolesłavia trzecim klubem lekkoatletycznym Dolnym Śląsku.
• Klub zdobył 167,60 pkt. w systemie sportu młodzieżowego
• Po raz szósty z rzędu klub wyróżniony nagrodą Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Punktujacy zawodnicy w Systemie Sportu Młodzieżowego
1. Kamińska Dominika 17,00
2. Wróbel Bartosz 16,00
3. Dąbal Beata 14,00
4, Kopała Dawid 9,00
5. Goss Maciej 8,00
6. Olszewski Kacper 8,00
7. Karaban Wojciech 7,00
8. Kwaszcz Dominika 6,00
9. Ochocka Ewa 6,00
10. Sandak Monika 6,00
11. Stec Dominik 5,00
12. Buciak Maciej 4,00
13. Oślak Grzegorz 4,00
14. Pławiak Marek 4,00
15. Tofil Mateusz 4,00
16. Gadziński Piotr 3,00
17. Jóźwiak Paweł 3,00
18. Kołodziej Amelia 3,00
19. Kwieciński Mateusz 3,00
20. Bis Michał 2,00
21. Burzyński Tobiasz 2,00
22. Chmielik Monika 2,00
23. Kozdra Krzysztof 2,00
24. Kusiciel Joel 2,00
25. Laudański Szymon 2,00
26. Łach Wojciech 2,00
27. Śledzińska Laura 2,00
28. Wolska Karolina 2,00
29. Grabarz Klaudia 1,50
30. Pachulska Martyna 1,50
31. Moczydlak Karolina 1,25
32. Członka Lilianna 1,00
33. Drąg Justyna 1,00
34. Kawałko Julia 1,00
35. Krajewski Mateusz 1,00
36. Kruszwicka Izabela 1,00
37. Kutryba Michał 1,00
38. Polański Artur 1,00
39. Popławski Kacper 1,00
40. Skiba Jacek 1,00
41. Tałocha Kacper 1,00
42. Zambrzuska Sylwia 1,00
43. Klementowska Aneta 0,50
44. Marecki Michał 0,50
45. Paszyńska Wiktoria 0,50
46. Biernacki Damian 0,25
47. Filistyński Jakub 0,25 4
48. Jaźwicz Sylwia 0,25 4
49. Jonik Michał 0,25 5
50. Kaczor Jakub 0,25
51. Kotulska Klaudia 0,25
52. Łużny Karol 0,25
53. Mielnik Karolina 0,25
54. Pielichaty Michał 0,25
55. Regieda Bartosz 0,25
56. Skrzypacz Krystian 0,25
57. Busłowicz Barbara 0,10