Rekordy Klubu

Juniorzy (18- 19 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
100m 10,8 s Serkies Jan 1959 10.10.1977 Bolesławiec
11,07 Parobczak Maciej 1992 04.06.2011 Zielona Góra
200m 22,00 Rydz Paweł 1977 10.07.1994 Kielce
21,9 Sałek Stanisław 1959 18.06.1978 Zgorzelec
400m 48,64 Krysztofiak Waldemar 1958 12.06.1977 Warszawa
800m 01:52,3 Wojtyra Waldemar 1963 24.07.1981 Białystok
1000m 02:29,0 Wojtyra Waldemar 1963 13.07.1981 Zgorzelec
1500m 03:56,8 Wróbel Bartosz 1995 10.05.2014 Wrocław
3000m 08:35,0 Wróbel Bartosz 1995 01.06.2013 Gdańsk
5000m 14:47,3 Stańczyszyn Dariusz 1969 12.09.1985 Zielona Góra
110mh 14,93 Nabożny Jacek 1989 25.05.1908 Słubice
400ppł 52,15 Gruman Rafał Bartosz 1975 11.07.1994 Kielce
2000m przesz. 05:48,6 Wróbel Bartosz 1995 22.O6.2013 Leszno
3000 przesz. 09:10,2 Wróbel Bartosz 1995 29.06.2014 Toruń
Tyczka 4,6 Nabożny Jacek 1989 07.06.2008 Zielona Góra
W dal 6,9 Nabożny Jacek 1989 16.08.2008 Jablonec
Wzwyż 2,05 Wiśniewski Paweł 1983 04.05.2002 Bogatynia
Trójskok 14,02 Kwaśniak Marcin 1986 05.01.2004 Jablonec (Czechy)
Chód 10 km 49:40:00 Oślak Grzegorz 1996 05.04.2014 Zaniemyśl
Kula (7,25) 16,04 Roćko Marian 1957 01.05.1076 Bolesławiec
Kula (6,00) 18,71 Olszewski Kacper 1997 02.05.2015 Bojanowo
Dysk (2kg) 47,06 Olszewski Kacper 1997 30.05.2015 Biała Podlaska
Dysk (1,75kg) 52,84 Olszewski Kacper 1997 13.06.2015 Słubice
Oszczep 69 Trzciński Franciszek 1962 26.09.1981 Wałbrzych
Oszczep- nowy typ 61,4 Markowski Tomasz 1974 18.09.1993 Wrocław
Młot 61,31 Kopała Dawid 1996 30.06.2015 Biała Podlaska
4x100m 42,8 s Zazula Zygmunt 1958 25.06.1997 Lubin
Krysztofiak Waldemar 1958
Sałek Stanisław 1959
Serkies Jan 1959
4x400m 03:18,6 Skrzypacz Adrian 1990 3-5.07.2009   Słupsk
Cichoń Radosław 1991
Pawiłojć Jakub 1991
Janik Mateusz 1990
10-bój 5855 pkt Zazula Zygmunt 1958 1-2.10.1977 Wrocław
10-bój 7326 pkt Nabożny Jacek 1989 04.05.2008 Wrocław

 


Juniorki (18-19 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
 100m 12 Dalmata Iwona 1961 01.07.1977 Lubin
 200m 25,1 Dalmata Iwona 1961 24.09.1979 Bolesławiec
 400m 56,6 Ochocka Ewa 1996 10.05.2014 Wrocław
 800m 02:13,6 Polańska Mirosława 1965 22.06.1982 Lublin
1500m 4,39,74 Kumoś Emilia 1986 24.01.2005 Spała
3000m 10:09,4 Kumoś Emilia 1986 25.08.2005 Kielce
100mh 14,15 Ochocka Ewa 1996 30.06.2015 Biała Podlaska
400mh 59,88 Ochocka Ewa 1996 11.07.2013 Donieck
2000m prz. 06:39,1 Kumoś Emilia 1986 12.07.2005 Bydgoszcz
3000m prz. 10:38,1 Kumoś Emilia 1986 23.07.2005 Kowno /Łotwa/
Wzwyż 167 Kędzia Karolina 1990 02.05.2009 Wrocław
W dal 5,88 Romaszko Katarzyna 1990 25.05.2008 Słubice
Kula 12,49 Dąbal Beata 1994 03.07.2013 Kraków
Dysk 46,72 Dalmata Agnieszka 1993 30.04.2011 Zgorzelec
Młot 43,28 Bosek Agnieszka 1993 14.05.2011 Zielona Góra
Oszczep 43,32 Klimek Justyna 1971 23.07.1988 Piła
7-bój 4956 Karolina Kędzia 1990 03.05.2009 Wrocław
4x100m 48,99 Ewa Ochocka 1996 23.05.2014 Słubice
Monika Chmielik 1996
Aneta Klementowska 1998
Dominika Kwaszcz 1999
4x400m 4:02,6 s Kobak Maria 1967 12.06.83 Zgorzelec
Wojtyra Violetta 1967
Starczewska Małgorzata 1967
Szot Donata 1967

 


Juniorzy młodsi (16 – 17 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
100m 10,9 Sałek Stanisław 1959 22.06.1976 Lubin
11,03 Parobczak Maciej 1992 09.05.2009 Bogatynia
200m 22 Rydz Paweł 1977 10.07.1994 Kielce
400m 49,25 Kuśmierczak Robert 1980 27.08.1997 Wrocław
800m 01:54,1 Wojtyra Waldemar 1963 22.09.1980 Łódź
1500m 04:01,4 Wróbel Bartosz 1995 17.06.2012 Wrocław
3000m 08:44,2 Wróbel Bartosz 1995 28.07.2012 Białogard
5000m 14:47,3 Stańczyszyn Dariusz 1969 06.07.1985 Zielona Góra
110mh  (100) 14,91 Pędlowski Zbigniew 1975 19.07.1992 Kielce
-91,4 14,12 Dudyński Patryk 1991 09.08.2007 Słubice
400mh  (84) 53,7 Niebieszczański Roman 1963 23.09.1980 Łódź
2000m prz. 6;00,92 Wróbel Bartosz 1995 23.09.2012 Częstochowa
W dal 6,74 Jóźwiak Paweł 1997 14.07.2014 Wrocław
Wzwyż 203 Tofil Mateusz 1999 06.12.2014 Jablonec
Tyczka 370 Nabożny Jacek 1989 28.01.1906 Spała
Trójskok 13,92 Jóźwiak Paweł 1997 08.06.2014 Biała Podlaska
Chód 10 km 49:58,0 Oślak Grzegorz 1996 20.04.2013 Zaniemyśl
Dysk  (1,5) 58,03 Olszewski Kacper 1997 15.07.2014 Wrocław
Kula   (5kg) 19,27 Olszewski Kacper 1997 31.05.2014 Baku /AZE/
       (6kg) 16,49 Roćko Marian 1959 19.05.1974 Bolesławiec
Oszczep- stary typ (800g) 60,06 Trzciński Franciszek 1962 07.10.1979 Zgorzelec
Oszczep- nowy typ (800g) 59,1 Markowski Tomasz 1974 14.05.1990 Bolesławiec
Oszczep- nowy typ (700g) 63,96 Niezgodziński Wiktor 1990 09.06.2007 Wrocław
Młot  (6kg) 58,12 Hryń Leszek 1963 15.06.1980 Zgorzelec
Młot (5kg) 60,89 Kopała Dawid 1996 01.06.2013 Częstochowa
4x100m 44 Wojdyła Karol 1992 13.06.2009 Kutno
Pawluk Mateusz 1992
Zgodziński Marcin 1992
Pieczarka Patryk 1992
4x400m 03:23,1 Dudyński Patryk 1991 9-10.06.2007 Wrocław
Skrzypacz Adrian 1990
Król Tomasz 1990
Janik Mateusz 1900
10-bój 6688 Nabożny Jacek 1989 3-4.06.2006 Wrocław

 


Juniorki młodsze (16 – 17 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
100m 12 Dalmata Iwona 1961 01.07.1977 Lubin
12,43 Ochocka Ewa 1996 17.09.2011 Wrocław
200m 25,3 Dalmata Iwona 1961 02.07.1977 Lubin
25,53 22.07.1977 Łódź
400m 57,3 Polańska Mirosława 1965 09.05.1982 Spała
600m 01:37,0 Ochocka Ewa 1996 27.04.2013 Zgorzelec
800m 02:13,6 Polańska Mirosława 1965 22.06.1982 Lublin
1500m 4;43,61 Kumoś Emilia 1986 07.06.2003 Wrocław
3000m 10:19,6 Kamińska Dominika 1995 08.09.2012 Toruń
100mh 13,85 Ochocka Ewa 1996 08.06.2013 Słubice
400mh 59,88 Ochocka Ewa 1996 11.07.2013 Donieck
2000 prz. 07:02,1 Kamińska Dominika 1995 20.07.2012 Kraków
W dal 5,88 Romaszko Katarzyna 1990 25.05.2008 Słubice
Wzwyż 166 Kędzia Karolina 1990 9-10.06.2007 Wrocław
Kula 4kg 12,33 Dalmata Agnieszka 1993 08.05.2010 Bogatynia
Kula 3kg 11,55 Sandak Monika 1997 04.05.2014 Bojanowo
Dysk 1kg 45,88 Dalmata Agnieszka 1993 04.09.2010 Chorzów
Młot (4 kg) 40,65 Dąbal Beata 1994 12.09.2011 Bogatynia
Młot (3kg) 45 Mrozik Karolina 1996 08.06.2013 Słubice
Oszczep (600g) 43,32 Klimek Justyna 1971 23.07.1988 Piła
Oszczep (500g) 43,96 Sandak Monika 1997 10.05.2014 Wrocław
4x100m 50,14 Szewczyk B. Kyzioł J. 1966 24.07.1082 Poznań
Sacewicz D. 1965
Garbacz D. 1966
Garbacz D. 1965
4x400m 04:02,6 Kobak Maria 1967 12.06.1983 Zgorzelec
Wojtyra V. 1967
Starczewska M 1967
Szot Donata 1968
5-bój 1699 Baran Eryka 1997 01.05.2011 Zgorzelec
7-bój 4886 Kędzia Karolina 1990 9-10.06.2007 Wrocław

 


Młodzicy (14 – 15 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i Imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
100m 11,1 Sałek Stanisław 1959 19.05.1974 Bolesławiec
200m 23,1 Sałek Stanisław 1959 25.07.1974 Warszawa
300m 36,91 Pawluk Mateusz 1992 16.06.2007 Wrocław
400m 53,5 Jeż Mariusz 1974 16.05.1989 Bolesławiec
600m 01:25,1 Kowalski Wojciech 1992 09.09.2007 Wrocław
800m 02:01,6 Kowalski Wojciech 1992 13.05.2007 Wrocław
1000m 02:37,0 Kowalski Wojciech 1992 17.06.2007 Białystok
2000m 5;52,94 Stańczyszyn Dariusz 1969 16.09.1984 Bydgoszcz
3000m 10:01,4 Wróbel Bartosz 1995 28.08.2010 Kamenz
110mh  (8,60) 15,3 Krzyżostaniak K. 1971 30.05.1986 Wałbrzych
110mh  (8,90) 14,88 Tofil Mateusz 1999 13.09.2014 Wrocław
300mh 39,93 Król Tomasz 1990 29.09.2005 Kielce
W dal 6,51 Tofil Mateusz 1999 04.10.2014 Zielona Góra
Wzwyż 203 Tofil Mateusz 1999 06.12.2014 Jablonec
Tyczka 300 Rowiński Janusz 1952 17.09.1967 Wrocław
Trójskok 12,91 Zazula Zygmunt 1958 23.09.1973 Wrocław
Dysk 57,74 Olszewski Kacper 1997 30.09.2012 Słubice
Kula 16,31 Olszewski Kacper 1997 06.10.2012 Zielona Góra
Młot 53,2 Kopała Dawid 1996 02.10.2011 Kielce
Oszczep 63,36 Markowski Tomasz 1974 08.10.1989 J. Góra
Oszczep (nowy typ) 61,43 Stec Dominik 1999 27.09.2014 Zielona Góra
Chód 5 km 26:47,5 Oślak Grzegorz 1996 17.09.2011 Wrocław
6–bój 4033 Tofil Mateusz 1999 05.10.2014 Zielona Góra
4x100m 46,6 Szewerda M. 1963 18.06.1978 Zgorzelec
Śliwak G. 1963
Niebieszczański R. 1963
Smektalski A. 1963
4x400m 03:46,2 Wojtyra W. 1963 08.10.1978 Zgorzelec
Smektalski A. 1963
Niebieszczański R. 1963
Śliwak G. 1963

 


Młodziczki (14 – 15 lat)

Konkurencja Wynik Nazwisko i Imię Rok urodzenia Data uzyskania Miejscowość
100m 12,43 Ochocka Ewa 1996 17.09.2011 Wrocław
200m 26,3 Pawlik Barbara 1963 16.10.1978 Bolesławiec
300m 41,44 Ochocka Ewa 1996 10.09.2011 Wrocław
400m 60,3 Starczewska M. 1967 12.06.1982 Zgorzelec
600m 01:38,5 Halecka Małgorzata 1970 11.05.1985 Bolesławiec
800m 2;26,8 Orynik Irena 1958 16.09.1973 Zgorzelec
1000m 03:08,7 Kaczmarska Alicja 1992 06.06.2007 Wrocław
100mh 14,85 Kwaszcz Dominika 1999 29.09.2013 Radom
300mh 47,01 Romaszko Katarzyna 1991 30.09.2006 Siedlce
W dal 5,57 Kwaszcz Dominika 1999 27.04.2013 Zgorzelec
Wzwyż 155 Kołodziej Amelia 1998 19.05.2013 Zgorzelec
Tyczka 220 Bujak Aneta 1993 09.09.2007 Wrocław
Dysk (1kg) 32,66 Dalmata Agnieszka 1993 03.05.2008 Wrocław
Dysk (750g) 43,95 Dalmata Agnieszka 1993 12.09.2008 Wrocław
Oszczep 42,9 Drab Roksana 1985 01.10.2000 Poznań
Kula  (4kg) 10,8 Polanica G. 1961 06.09.1978 Bolesławiec
      (3kg) 13,47 Dalmata Agnieszka 1993 26.04.2008 Zgorzelec
Młot 40,77 Mrozik Karolina 1996 17.09.2011 Wrocław
4-bój 2436 Kwaszcz Dominika 1999 30.08.2013 Wrocław
7-bój 3206 Sulikowska Karolina 1988 3-4.10.2003 Wrocław
4x100m 50,97 Mrozińska M. 1991 25.09.2005 Kielce
Bartko J. 1990
Jamróz A. 1990
Romaszko K. 1991
4x400m 4,16,3 Starczewska M. 1967 13.06.1982 Zgorzelec
Szot D. 1968
Wojtyra V. 1967
Załuha M. 1968