W dniach 21-24 stycznia 2010r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale. W zawodach udział wzięło 7 zawodników MKS Bolesłavia: Katarzyna Romaszko, Alicja Kaczmarska, Maciej Chojnacki, Patryk Pieczarka, Marcin Zgodziński, Maciej Parobczak oraz Wojciech Kowalski. Start na Hali bolesławieccy lekkoatleci mogą uznawać za udany.

Katarzyna Romaszko, podopieczna Ryszarda Posackiego zdobyła srebrny medal w skoku w dal uzyskując wynik 5.59. W eliminacjach jej skoki nie były zadowalające gdyż do finału weszła z ostatnim wynikiem. Konkurs skoku w dal był bardzo ciekawy gdyż walka o każdy centymetr była bardzo wyrównana. Nasza zawodniczka w przedostatnim skoku uzyskała wynik dający pierwsze miejsce. W ostatniej kolejne jednak została przeskoczona przez rywalkę. Tym samym Kasia zajęła 2 miejsce.

Alicja Kaczmarska w biegu na 1500m zajęła 10 miejsce. Na tym dystansie startowało 20 zawodniczek. Trzeci z podopiecznych trenera Posackiego, Maciej Chojnacki wystartował w biegu płotkarskim na dystansie 60m. Uzyskał wynik 8.65 co dało mu 12 miejsce.

Na zawodach Halowych swoje zmagania prezentowali wieloboiści. Maciej Zgodziński, trenujący w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu pod okiem trenera kadry narodowej – Dariusza Łosia, zajął znajkomine 5 miejsce. Natomiast podopieczny trenera Bartosza Grumana, Patryk Pieczarka 7 miejsce.

Zawodnik Małgorzaty Markowskiej średniodystansowiec Wojciech Kowalski zajął 17m.. Sprinter Maciej Parobczak został zdyskwalifikowany w biegu na dystansie 200m.